KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17388050
nr 1738 8050
Gösta Bjelkebo
(1904-1974), Sverige
Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:16:17
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Gösta Bjelkebo
Läs mer om Gösta Bjelkebo