KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17388050

nr 1738 8050

Gösta Bjelkebo

(1904-1974), Sverige

Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:16:17

Gösta Bjelkebo

Läs mer om Gösta Bjelkebo